SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ GÜNDEM
Bucak seçim startını verdi
Antalya Seyyar ve Sabit Sebzeciler Meyveciler Odası Başkanı Metin Bucak, başkanlığına aday olduğu Antalya Semt Pazarcılar Odası seçimleri için çalışmaya Korkuteli’de başladı.

Bu yılın ilk haftasında yapılacak olan Antalya Semt Pazarcılar Odası başkanlığı için mevcut başkan İsmail Öz’ün karşısına çıkan ve bir hayli iddialı olan Antalya Seyyar Sabit Sebzeciler Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Metin Bucak, seçim startını doğduğu yer olan Korkuteli’de verdi. Geçen dönem Semt Pazarcılar Odası Başkanı olan ve bu seçimde Metin Bucak’la güçbirliği yapanYusuf Öztürk’ün de aralarında olduğu çok sayıda üyeyle birlikte Korkuteli’nde Pazar yerini dolaşan Bucak, esnaftan destek istedi.

‘KENDİNİZ İÇİN BİR ŞEY YAPIN’

Esnafa, “Kendiniz için bir şeyler yapın” sloganıyla seslenen ve “Değişimin tam zamanı” diyen Metin Bucak, pazarcı esnafının kangrene dönmüş sorunlarına ekibiyle birlikte çözüm bulmak amacıyla yola çıktığını söyledi.  “Esnafın helalini kendimize haram yapmayacağız” diyen Bucak, “Herkes emin olsun ki omuzlarımıza yüklenecek emanetin sorumluluğunun farkındayız. Söz veriyorum, odamız esnaf kardeşlerimizin sıkıntılarını paylaşan ve bu sıkıntılara çözüm üreten bir oda olacaktır” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÖKÇE’DEN DESTEK

Bucak ve beraberindekiler Pazar ziyaretinin ardından Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe tarafından makamda ağırlandı. Ziyarette Bucak ve ekibine çıktıkları yolda başarı dileğinde buluna ve destek sözü veren Başkan Hasan Gökçe, “Seçimler demokrasinin en güzel araçları. Bir yerde bir seçim oluyorsa bu mutlaka bir ihtiyaçtan doğuyordur . Metin kardeşim de eminim bu ihtiyacı gerektiği şekilde karşılayacaktır” diye konuştu.

(HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres