SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ GÜNDEM
Büyük konsere sayılı gün kaldı

 

HAYATINI kaybeden pop müziğin efsane ismi Michael Jackson, hayranlarının kalbinde yaşamaya devam ediyor. Michael Jackson'ın dünyada en benzeri olduğu kaydedilen ABD'li sanatçı William Hall, Antalya'ya konsere geliyor.  Michael Jackson’la yıllarca aynı sahneyi paylaşan ve MJ’ın ses ve fiziksel özelliklerini taşıyan William Hall, MJ’in şarkıları ve danslarını verdiği konserlerinde gerçek üstü bir Michael Jackson duygusu ve görselliğiyle yaşattığı kaydedildi. William Hall’un ‘The Legacy Tour’ adıyla gerçekleştirdiği dünya turnesi kapsamındaki konserler EXPO Antalya Büyük Amfi sahnesinde gerçekleşecek. 90 dakika sürecek konserde, MJ, şarkıları, etkileyici ve sansasyonel bir sahne şovu, ile sunulacak.

İLK KONSER 16 HAZİRAN’DA

Yapılan bilgilendirmede, MJ’in yıllardır değişmeyen tek starı olan Hall, Haziran ve Temmuz aylarında Türkiye’nin en büyük turizm gruplarından Corendon’un sponsorluğunda ve  'Ayhan Aydın Entertainment & Holiday Medya' organizasyonuyla, Antalya’da 16 Haziran-31 Temmuz’da arasında Salı-Perşembe-Cumartesi günlerinde 20 konser verecek. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres