SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
/ GÜNDEM
Çocuklar serinlemenin alternatif yolunu buldu
Turizm kenti Antalya'da öğle saatlerinde 40 dereceye kadar yükselen hava sıcaklığı, kentte yaşayan çocuklara serinlemenin alternatif yollarını arattı. Mahalle arasındaki caddenin altından geçen su borusu patlayınca çocuklara aradıkları fırsat çıktı

ANTALYA'NIN Muratpaşa ilçesi Fener Mahallesi'nde bir ara sokakta patlayan su borusu, asfalt caddede su birikmesine neden oldu. Sıcak havadan bunalan çocuklar, şort mayolarını giyip biriken suyun içinde oyun oynayarak serinledi. Yabancı uyruklu oldukları tahmin edilen çocukların eğlenceli halleri fotoğraf karelerine anbean yansıdı. Yoldan geçen araçlar da suyun içinde eğlenen çocukları görünce yollarını değiştirerek eğlencelerini bölmedi. Su ile dolan caddenin ortasında sanki sahildeymiş gibi serinleyip eğlenen çocukların eğlencelerine yetişkinler de izleyerek tanık oldu.


Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, bu hafta sonu için hava sıcaklığının 4 ila 12 derece yükselerek mevsim normallerinin üzerine çıkacağı duyurusu yapmıştı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found