SON HABERLER :
Zeytinköylülere özel Anne ve Çocuk Günü Prof. Dr. Havva İşkan Işık'ın vinçli bilim aşkı Elektrik mühendisi, serasında ’Çuval’la para kazanıyor Antalya birincisi Yeşilbayır İMKB Simena Antik Kenti’nde genel temizlik zamanı
/ GÜNDEM
Girişimciler aranıyor

MURATPAŞA Belediyesi'nin Doğuyaka Mahallesi'nde Avrupa'nın en büyük dernekler yerleşkesini de içinde barındıran Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri kapılarını girişimcilere açıyor. Merkezin sivil toplum kuruluşlarına ayrılan bölümünde çalışmalarının tamamlanmasının ardından paylaşımlı masaların, yüksek hızlı internet altyapısına sahip İnovasyon Merkezi'nin kuruluşu için adım atıldı.

Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri, bir iş fikri olan, kendi işini kurmayı planlayan girişimcilere kapılarını açıyor. Merkezin inovasyon bölümünde fikirleri geliştirip eğitim, danışmanlık eğitimleri almak ve doğru yatırımcılarla buluşmak isteyenlerin, belediyenin kurumsal web sitesi üzerindeki formu doldurup başvurularını yapmaları gerekiyor.

Formda kişisel bilgilerle birlikte iş fikrine ilişken de detaylı bilgiler de talep ediliyor. İnternet üzerinden yapılan ön başvurulan Antalya'da iş dünyasına ilişkin sivil toplum kuruluşları, odalar ve birliklerin katılımıyla oluşturulacak kurul tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmeyi geçenler, iş fikirlerini geliştirip eğitim, danışmanlık eğitimleri almak ve doğru yatırımcılarla buluşmak için İnovasyonMerkezi'nde yerlerini alacak. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres