SON HABERLER :
Böcek: “Alanyaspor Tesislerini yapacağız” ‘Buğdayda üretim ve kaliteyi arttırabiliriz’ Antalyaspor'da 4 eksik Antalyaspor'un 'milli' rekoru ‘Patara Yılı’nda daha iyi ivme yakalanacak’
/ GÜNDEM
İmar çözümünden sonra yol desteği
Kepez Belediyesi, arazisinin mülkiyet sorunlarını çözdüğü, imar planı ile 18 imar uygulamasını yaptığı Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Toplu İşyeri'nin yollarını da yapıyor

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün destekleriyle Antalya, yeni bir hurdacılar ve geri dönüşümcüler sitesine kavuşuyor. Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi, Başköy Mahallesi'ne 50 dükkândan oluşan yeni bir site inşa ediyor. Başkan Tütüncü, bu toplu işyerinin önce mülkiyet sorunlarının çözümünü, daha sonra da imar planı ve imar uygulamasının yapılmasını sağladı.

 

AÇILAN YOLLARIN ASFALTI DA DÖKÜLECEK

Kepez Belediyesi, yakın bir zamanda dükkânların yapımına başlanılacak olan Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Toplu İşyeri'nin imar yollarını da açıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, iş makineleriyle sitenin yollarını açmaya başladı. Dükkânların inşa edileceği parsellerin çevresinde açılan yollara, zeminden yükseltmek amacıyla kamyonlarla getirilen toprak malzeme serildi. Toprak işleri ve menfez çalışmalarından sonra yolların yapımı tamamlanacak. Dükkânların inşaatlarının tamamlanmasından sonra ise yolların sıcak asfaltı ve kaldırımı yapılacak.

YENİ SİTEDE 50 DÜKKAN OLACAK

Belediye- kooperatif işbirliği ile Antalya'ya güzel bir toplu iş yeri kazandırdıklarını aktaran Tütüncü, “Ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlayan esnafımıza desteğimiz sürecek" dedi. Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi, yeni toplu işyerinde 50 dükkân ile kooperatif binası inşa edecek. (DHA)

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres