SON HABERLER :
Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti Konaklı’nın kanalizasyon sorunu bitiyor Fransa'ya matematik ziyareti Uysal: Asıl patron Muratpaşa halkıdır Başkan Türel Sobacılar Çarşısı'nda
/ GÜNDEM
İmeciklilerden Vali’ye teşekkür
KORKUTELİ İmecikliler Sosyal Dayanışma Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Zeybek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Abdurrahman Yılmaz ve Şenlik Ağası Hamdi Sarıca, Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.

15’inci İmecik Beydağları Yayla Şenliği programına katılan Vali Karaloğlu’na teşekkür eden Dernek Başkanı Zeybek, “Teşrifleri ile onur duyduğumuz valimiz bizleri sevindirmiştir. Valimize ve teşrif eden tüm yetkililerimiz ile halkımıza teşekkürü borç biliriz” dedi.

Vali Münir Karaloğlu, sosyal ve kültürel anlamda birçok etkinlik düzenleyerek vatandaşları güzel organizasyonlarda bir araya getiren İmecikliler Derneği Başkanı Zeybek ve yönetimine Şenlik Ağası Hamdi Sarıca’ya çalışmalarında başarılar diledi. Zeybek, Vali Karaloğlu’na teşekkür plaketi takdim etti. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres