SON HABERLER :
Türel’den işçiye zam müjdesi Böcek tapu dağıttı Askerimizi uğurladık Organlarıyla 3 kişiye can oldu Alanya Ultra Maratonu hazırlıkları tamamlandı
/ GÜNDEM
İmeciklilerden Vali’ye teşekkür
KORKUTELİ İmecikliler Sosyal Dayanışma Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Zeybek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Abdurrahman Yılmaz ve Şenlik Ağası Hamdi Sarıca, Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.

15’inci İmecik Beydağları Yayla Şenliği programına katılan Vali Karaloğlu’na teşekkür eden Dernek Başkanı Zeybek, “Teşrifleri ile onur duyduğumuz valimiz bizleri sevindirmiştir. Valimize ve teşrif eden tüm yetkililerimiz ile halkımıza teşekkürü borç biliriz” dedi.

Vali Münir Karaloğlu, sosyal ve kültürel anlamda birçok etkinlik düzenleyerek vatandaşları güzel organizasyonlarda bir araya getiren İmecikliler Derneği Başkanı Zeybek ve yönetimine Şenlik Ağası Hamdi Sarıca’ya çalışmalarında başarılar diledi. Zeybek, Vali Karaloğlu’na teşekkür plaketi takdim etti. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres