SON HABERLER :
Başkan Tütüncü: Montsuz, ayakkabısız öğrenci kalmasın Batı Antalya su altı misafirlerini bekliyor Antalyaspor 3 futbolcusunun doğum gününü kutladı Anamur'da kayboldu, Alanya'da ölü bulundu Konuksever'de çalışmalar yeniden başladı
/ GÜNDEM
Kadın hekimler okul boyuyor
Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı’nın bu yaz başlattığı “KAHEV ile Rengarenk Geleceğe” projesi kapsamında Antalya’nın Kadın Hekimleri de Antalya Hasan Kaya Ortaokulu’nu boyuyorlar

BUGÜNE kadar yüzlerce öğrenciye burs veren, onlarca okula kütüphane ve robotik laboratuarlar yaptıran Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) bu yaz kadın hekim üyeleri ile Türkiye’nin dört bir yanında okulları boyuyor. Çocuklarımız daha temiz ve eğlenceli ortamlarda 2019-2020 eğitim sezonuna başlayabilsin diye “KAHEV’le Rengarenk Geleceğe” projesi kapsamında Antalyalı Kadın Hekimler de Antalya Hasan Kaya Ortaokulu’nu boyamaya başladı.

 

“KAHEV ile Rengarenk Geleceğe”  projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında boya ve tadilata ihtiyacı olan okullar tek tek belirlenerek yaz aylarında gönüllü doktorların da katılımıyla boyanıyor. Antalya KAHEV ekibindeki kadın hekimler de Antalya Hasan Kaya Ortaokulu’nun 16 dersliğini ve tüm iç koridorlarını boyuyorlar. Kimi iş çıkışında gidiyor, kimi yıllık izin alarak bütün iznini okul boyayarak geçiriyor, kimi de boya yapamazsa evden yemek yapıp getiriyor. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres