SON HABERLER :
Bakanlıktan stadyuma 12 milyonluk yatırım Şiddet görmeden yaşamak istiyoruz Antalya’da kadın olmak ve Antalya için öneriler… Çoban Kader'in hayali milli takım forması Büyükşehir Finike'de sulama kanalları etrafına duvar örüyor
/ GÜNDEM
Kepez Tıp Merkezi'nden 41 bin ilçe sakinine hizmet
 Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 15 branşta adeta hastane gibi çalışan Kepez Belediyesi Tıp Merkezi'nin, 2020'de 41 bin ilçe sakinine 100 bin kez hizmet verdiğini açıkladı

AK Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Kepez Belediyesi Tıp Merkezi'ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Çokal'a Başkan Tütüncü bizzat eşlik edip, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, poliklinikleri, laboratuar ve halk eczanesini gezdi. Milletvekili Çokal, "Bir hekim olarak başkanımı, tıp merkezi hizmetinden dolayı tebrik ediyorum. Halkın sorunlarına yönelik tam detayıyla düşünülmüş bir sağlık merkezi yapmış. Tıp merkezini ve verilen sağlık hizmetlerini çok beğendim. Tıp merkezinin, evde bakım hizmetiyle yatalak ve bakacak kimsesi olmayanların temizlik ihtiyacının karşılaması müthiş bir proje" dedi.


41 BİN KEPEZLİYE HİZMET


Başkan Hakan Tütüncü, belediye sağlık merkezinin 2020'de tıp merkezi ruhsatı aldığını anımsatarak, "Sağlık alanında 2020'de güzel işler yaptık. Merkezimiz, 2020'de 41 binden fazla hemşehrimize tam 100 bin kez hizmet verdi. Tıp merkezimiz, hasta naklinden evde bakıma, pansumandan sonda yerleştirilmesine, iğneden engelli taksiye ve hasta nakline kadar pek çok alanda önemli çalışmalara imza atıyor. Sağlık merkezimiz, sosyal belediyeciliğin sadece sağlıkla ilgili olan yanlarını değil, onun ötesinde çok büyük bir sevgiyle, muhabbetle diğer alanlarına da ışık tutuyor." dedi.


Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, evde sağlık ekiplerinin, vatandaş ile belediye arasında gönül köprüsünü kurduğunu da vurgu yaptı. Başkan Hakan Tütüncü, konuşmasında tıp merkezinin hasta nakli hizmeti veren ambulans filosuna 4. aracı da eklediğinin müjdesini de verdi.(HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres