SON HABERLER :
Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti Konaklı’nın kanalizasyon sorunu bitiyor Fransa'ya matematik ziyareti Uysal: Asıl patron Muratpaşa halkıdır Başkan Türel Sobacılar Çarşısı'nda
/ GÜNDEM
Kocademir’de ‘Bilim Şenliği’
Muratpaşa Kocademir Ortaokulu’nda Bilim Şenliği düzenlendi.

MURATPAŞA Kocademir Ortaokulu’nda, öğrencilerin yıl boyunca hazırladıkları çalışmaların sergilendiği ‘Bilim Şenliği’ düzenlendi. Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Ünal, Muratpaşa İlçe Şube Müdürü Bülent Uludağ, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı şenlikte geri dönüşümden, robotik çalışmalara kadar birçok eser sergilendi.

‘DEVAMI GELECEK’

Bilim Şenliği’ni bu yıl ilk kez yaptıklarını ve geleneksel hale getirmek istediklerini söyleyen Kocademir Ortaokulu Müdürü Tolga Çakmaklı, ‘’Öğrencilerimiz yıl boyunca yaptıkları projeleri bu şenliğimizde sergileme imkanı buldu. Eğlenirken öğrendiler. Bugün burada geri dönüşümden güneş enerjisine, robotik çalışmalardan kodlamalara kadar birçok takdir edilesi iş var. Öğrencilerimizin ufkunun genişlemesi ve dünya çapındaki bilim adamlarını tanımaları noktasında çok faydalı bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Devamı gelecek’’ diye konuştu. (Abdullah ÖZKAN)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres