SON HABERLER :
Kaçak saat operasyonu Okul çevreleri sıkı denetimde Chico rekor için sahaya çıkacak ASFİM'de yaz kayıtları başladı Zıp Zıp Park’ta eğlence zamanı
/ GÜNDEM
Konuksever Yaşlı Evi'nin temeli atıldı
Muratpaşa Belediyesi tarafından yaptırılacak Konuksever Yaşlı Evi'nin temeli törenle atıldı.

MURATPAŞA Belediyesi'nin 60 yaş ve üstü kent sakinlerine yönelik yaşlı evlerinin 4'üncüsünün temeli Konuksever Mahallesi'nde törenle atıldı. Törene, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, eşi Ümran Uysal, CHP'li ve İYİ Partili yöneticiler, İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Muratpaşa Belediye Meclis üyeleri ve adayları, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı.

Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Evleri Halk Dansları Topluluğu'nun gösterisiyle başlayan törende Konuksever Mahallesi'nde oturan iki emekli Mehmet Tarım ve Gökay İren sahneye çıktı. Başkan Uysal, törende yaptığı konuşmada, Muratpaşa'da Yaşlı Evlerinin sayısını gelecek dönem içinde 10'a çıkaracaklarını söyledi. Konuksever Mahallesi'nde 4'üncü Yaşlı Evi'nin temeli atılırken gelecek hafta Kızılsaray Mahallesi'nde Yaşlı Evi ve Komşu Evi'nin bir arada olacağı yeni bir projenin de açılacağını belirten Başkan Uysal, "Yaşlı Evleri insanları mutlu eden, insanlara dokunan ama belediye bütçesini de hırpalamayan gayet güzel bir sosyal çalıma" dedi.

Başkan Uysal, konuşmasının ardında davetlilerle düğmeye basarak Konuksever Mahallesi Yaşlı Evi'nin ilk harcını döktü. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres