SON HABERLER :
Koronavirüste bugün: 18 kişi hayatını kaybetti, 1024 yeni tanı kondu Konyaaltı'nda kapılar sanata yeniden açıldı Antalyaspor'dan yeni rekor Suriyeli gencin feci ölümüne ailesinin isyanı Yollarda da güvenli turizm sertifikası
/ GÜNDEM
Konyaaltı’nda yelkenli şovu
Marmaris’ten Akdeniz’e açılan ve Antalya Limanı’nda demirleyen DADD üyesi 47 yelkenli, Konyaaltı Sahili’nde muhteşem bir görsel şov yaptı

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Denizlerdeyiz Amatör Denizcilik Derneği (DADD) üyesi 47 yelkenlinin Konyaaltı Sahilinin güzelliklerine dikkat çekmek için yaptıkları görsel şova, tekne ile destek verdi.

1 Eylül Pazar günü Marmaris’ten Akdeniz’e açılan ve Antalya Limanı’nda demirleyen DADD üyesi 47 yelkenli, Konyaaltı Sahili’nde muhteşem bir görsel şov yaptı. “Antalya turizminin tanıtımına destek olacak her türlü girişimin içinde olmaktan kaçınmayız” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, DADD üyesi 47 yelkenlinin Konyaaltı Sahili’nin güzelliklerine dikkat çekmek için yaptıkları görsel şova, bizzat tekneden destek oldu.  

Antalya Setur Marina Müdürü Ziya Baykal ile birlikte DADDüyesi Sezgin Tekin’in ‘Kekova’ isimli teknesine binen ve Setur Marina’dan denize açılan Başkan Semih Esen, 47 yelkenliyle oluşturulan görsel şova ortak oldu. Başkan Esen, “Denizlerdeyiz Amatör Denizcilik Derneğinin Konyaaltı Sahili ile ilgili tanıtım çalışmasına destek vermek istedik” dedi. Esen, Antalya turizminin tanıtımı için her türlü girişimin içinde olacaklarını bildirdi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres