SON HABERLER :
Kızılay Genel Başkanı Kınık: "Her yıl 500 bin ton ekmek çöpe atılıyor" Bakan Çavuşoğlu: "Tüm dünyada FETÖ'cü hainlerin ensesindeyiz" Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor Ünlü modacılardan Antalya çıkarması ‘Mavi Bayrak’ta dünya birincisiyiz
/ GÜNDEM
Kutuplaşmayı kaldıracağız
RAMAZAN ayının birlik ve beraberliğin, dayanışmanın sembolü olduğunu belirten İyi Parti Antalya Milletvekili adayı Tuba Vural Çokal, "Güzel Türkiye'yi hep birlikte omuz omuza inşa edeceğiz. Sorunları beraber aşacağız" dedi.

İYİ Parti Antalya milletvekili adayı Tuba Vural Çokal'ın Kepez Sakarya Parkı'nda iftar programı düzenledi. İftara İyi Parti Antalya milletvekili adayları, İyi Parti Manavgat İlçe Başkanı İbrahim Celayiroğlu, Muratpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gönenç, Kepez İlçe Başkanı Hayri Tolga Motorcu, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

‘SOFRALARIMIZ SİYASET ÜSTÜDÜR’

İftar programlarına katılanlara teşekkür eden Çokal, “Ramazan'ı hep birlikte, dolu dolu yaşadık ve bu mübarek ayımızın sonuna geliyoruz. Birkaç gün sonra inşallah Ramazan'ı uğurlayacağız ve Ramazan Bayramı'nı kutlayacağız. Kadir Gecesi'nde Elmalı'daydık. Dün de Manavgat'ta binlerce kardeşimiz ile beraber orucumuzu açtık. Bugün de ne mutlu ki Kepezlilerle sizlerle beraberiz. Sofralarımızın siyaset üstü olduğuna inanıyorum. Bu nedenle de burada siyaset konuşmayacağım. Benim için Ramazan mağfiret ayıdır. Küskünlerin barıştığı, kimsesizlerin, yoksulların, çocukların yüzlerinin güldüğü aydır. Ramazan ayrışmanın ortadan kalktığı beraber olduğumuz birlik olduğumuz aydır" dedi.

'KUTUPLAŞMAYI KALDIRACAĞIZ'

Gerek ülke olarak gerek Antalya olarak gerekse ayrı ayrı bireyler olarak çok sıkıntılı günlerden geçildiğini kaydeden Tuba Vural Çokal, bu sıkıntıların en büyük nedeninin kutuplaşma olduğunu ifade etti. Kutuplaşmayı ortadan kaldırmak için çalışacaklarını ifade eden Çokal, “Güzel Türkiye'yi hep birlikte omuz omuza inşa edeceğiz. Sorunları beraber aşacağız. Bizi biz yapan da Türk'ün adını dünyaya duyuran da bu birlik değil mi? En fazla sıkıntısını çektiğimiz toplumda yaşanan kutuplaşmalar değil mi? İşte buralar bu kutuplaşmaların son bulacağı ortamlar" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres