SON HABERLER :
Alperen Böcek’le gururunu paylaştı Korkmaz: İyi bir sezon geçirdik! Tatiliniz zehir olmasın! Ramazan eğlenceleri Şarampol’de sürüyor Büyükşehir’den iftarlık desteği
/ GÜNDEM
Mad Pro-Am Turnuvası tamamlandı
Belek’te bu yıl 16'ncısı düzenlenen Uluslararası Golf Mad Pro-Am Turnuvası sona erdi.

ULUSLARARASI Golf Mad Pro-Am Turnuvası Serik'e bağlı Belek turizm merkezindeki RegnumCarya ve National Golf kulüplerinde Golf Mad ve Pegasus Hava Yolları işbirliğinde düzenlendi. 25 ülkeden 204 sporcunun mücadele ettiği turnuvada birinci olan İspanyol golfçü Juan Carlos AgueroRozadilla 4 bin Euro ödülünün de sahibi oldu. İkinciliği ise Rus ViladimirOsipov elde etti. Takımlar kategorisinde Juan Carlos AgueroRozadilla, DimitryTsaplin, Elena Musths ve DimitryMustha'dan oluşan takım birinci oldu.

Dereceye girenlere ödülleri RegnumCarya Otel Müdürü Tolga Yılmaz, National Golf Club Müdürü ve Golf Mad sahiplerinden Bekir Kara ve Edward Lainchbury ile Likya Word Otel sahibi Atilla Silahtaroğlu tarafından verildi.

Turnuvada dereceye giren sporculara toplam 70 bin Euro para ödülü dağıtıldı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres