SON HABERLER :
Vaka sayısı 1 ay sonra ilk kez binin altında Kepez'de tokalaşmaya pratik çözüm Antik Side'de yol çalışması bitiyor Büyükşehir'de 270 milyon borçlanma talebi kabul edildi Antalyaspor'da Sinan ve Fredy sevinci
/ GÜNDEM
Manavgat'ın et ve süt mağazasına ilgi
Manavgat Belediyesi tarafından açılışı yapılan mağazada 6 günde 3 ton et, 1 tonu aşkın süt, 330 kilo sucuk satıldı

MANAVGAT Belediyesi'nin et ve süt satış mağazası, geçen cuma günü açıldı. Salı günü hariç 6 gündür faaliyet gösteren mağazada 1226 kilo dana kuşbaşı et, 1800 kilo dana kıyma olmak üzere toplam 3026 kilo et, 1130 kilo ari çiğ inek sütü ve 330 kilo sucuk satıldı. Mağazada bunların dışında Toros Kadınları Emek Pazarı'ndaki kadınların ürettiği bal, reçeller, makarna gibi ev yapımı ürünler de yoğunluklu olarak satıldı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, mağazanın resmi izinli olunan salı günleri hariç haftanın her günü Manavgat halkına hizmet vereceğini söyledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres