SON HABERLER :
Oktay: İktidar değil muhalefet sorunu var İş ve işçi arayanlara Döşemealtı desteği Meclis listeleri kesinleşiyor Kornea nakliyle yeniden görüyorlar MMO'dan 'Mucit Fikirler' yarışması
/ GÜNDEM
Milletvekili Uslu çöken yolu inceledi
Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, seçim çalışmalarına Kumluca’da devam etti. İlçede vatandaşlarla buluşan Uslu, daha sonra heyelan nedeniyle çöken yolda incelemelerde bulundu.

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, seçim çalışmalarına Kumluca’da devam etti. Kumluca Sanayi Sitesi’nde, Sanayi Sitesi Kooperatifi yöneticileri ve esnafıyla buluşan Uslu, sorunları dinledi ve seçimlerde destek istedi. Günay Tesisleri’nde piknik yapan Kumlucalıları selamlayan Uslu, daha sonra Gerçenler Mahallesi Muhtarı Serkan Ersoy’un vermiş olduğu iftar sofrasında vatandaş ile buluştu. 

Milletvekili Atay Uslu'nun iftar sonrası Kumluca-Tekirova bölünmüş yol çalışmalarını inceleyerek heyelan sonrası bozulan yolun tekrar trafiğe açılması için çalışan işçileri ziyaret ederek çalışmalar hakkında mühendislerden ve Karayolları Bölge Müdürü Arif Çoban'dan bilgi aldı. 

‘BAŞARAMAYACAKLAR’

Son olarak Kumluca Seçim Koordinasyon Merkezi ofisinde teşkilat üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya gelen Atay Uslu "Bizi durdurmak isteyenler var. Başaramayacaklar. Bayrağımızı indiremeyecekler, ezanımızı dindirmeyecekler, bizi bölemeyecekler. Türkiye'nin şahlanışını durduramayacaklar. Uyuyan dev uyandı. Artık vakit Türkiye vakti. İleri, daha ileri. 2023, 2053, 2071 için tam yol ileri" dedi. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres