SON HABERLER :
Altın Portakal özüne dönüyor Şenlikte poster krizi Kaş’ta öğretmen ve öğrenci kampı Büyükşehir üniversite öğrencilerini karşılıyor Yaz Spor Okulu Antalya'yı geziyor
/ GÜNDEM
Müdür Ulucan'ın özel ziyaretçileri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında özel sporcu çocuklar İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’ı ziyaret etti

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu heyeti Başkan Birol Aydın, antrenörler Uğur Ergün ve Şükran Ergün, sporcu özel çocuklar ile aileleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’ı makamında ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Ulucan, ziyarete polis üniforması giyerek gelen özel sporcu çocuklar ve ailelerine onlara çeşitli hediyeler vererek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı. Ayrıca ziyaret anısına federasyon heyeti ile birbirlerine karşılıklı plaket takdim edildi. Ziyaret sonunda Ulucan, özel sporcu çocuklar ve aileleriyle Emniyet Müdürlüğü birimleri gezdi, polis arabalarına ve motosikletlere binerek hatıra fotoğrafı çektirdiler. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres