SON HABERLER :
Antalyaspor'da hedef 3 puan Tekvandocu gençlerden 26 madalya Kaş CHP'de istifa Başkan Uysal: Balbey haklarını koruyacaktır Başkan Sözen'den 14 Şubat jesti
/ GÜNDEM
Muratpaşa'da Dünya Yoga Günü etkinliği
MURATPAŞA Belediyesi, 21 Haziran Dünya Yoga Günü dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda, 'Hayata kısa bir ara, şimdi sıra Yogada' etkinliği düzenlendi.

Muratpaşa Belediyesi, yaz ayları boyunca her pazartesi günü Süleyman Erol Yüzme Havuzu, her cuma Süleyman Evcilmen Spor Salonu, her cuma, cumartesi ve pazar günü ise Gazi Mustafa Kemal Atatürk Salonu'nda yetişkinler için yoga eğitimi veriyor. Bu kapsamda 21 Haziran Dünya Yoga Günü'ne özel bir seans düzenlendi. 'Hayata kısa bir ara, şimdi sıra Yogada' adıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk spor Salonu'nda düzenlenen etkinlikte ilçe sakinleri Antalya'nın önde gelen yoga akademilerinin eğitmenleri eşliğinde yoga yaptı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres