SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ GÜNDEM
Öğrencilerin sergisi açıldı

KAŞ'A bağlı Kasaba Mahallesi'nde eğitim öğretim yapan Şehit Yusuf Polat Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından düzenlenen ‘Küçük Mucizeler Dükkanı’ sergisi, Kaş Kültürevi'nde açıldı. Serginin açılışına Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren, sergiyi hazırlayan Özlem Flora Kalak, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Sergide Şehit Yusuf Polat Ortaokulu 7'nci sınıflarından 50 öğrencinin 7 kuru boya, pastel, 31 seramik, 37 ahşap ve 40 yağlı boya olmak üzere toplam 115 çalışma yer alıyor. Sergi, bir hafta boyunca açık kalacak.  (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres