SON HABERLER :
Engerek yılanını plastik kovayla yakaladı Göktepe Yaylası'nın yolları açılıyor Kamyonetle midibüs çarpıştı: 2 yaralı Karantinadan çıkan mahalleye destek Korona virüste son 24 saat
/ GÜNDEM
Okullara destek sürüyor
Konyaaltı Belediyesi, yeni eğitim-öğretim yılı öncesi okullarda başlattığı bakım ve onarım çalışmalarına eğitim döneminde de devam ediyor

KONYAALTI Belediyesi Temizlik İşleri, Fen İşleri ve Park Bahçeler müdürlükleri işbirliğiyle okullarda yeni eğitim-öğretim yılı öncesi başlatılan boya, bakım-onarım ve genel temizlik çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Hurma Ortaokulu'nda yürütülen çalışmalar kapsamında sınıflarda pencereden sıraya, okul tahtasından masaya ayrıntılı temizlik yapıldı. Okul bahçesine yeni bank ve piknik masaları yerleştirildi. Ağaçlandırma çalışması ve peyzaj düzenlemesi yapıldı. Okul bahçesine oyun sahası çizgisi çizildi.

 

Okullarda fiziki koşulları daha iyi noktaya taşıyabilmek adına belediye olarak büyük gayret içinde olduklarını ifade eden Başkan Semih Esen, yeni eğitim öğretim yılı içinde özellikle kırsal kesimde yer alan okullarda peyzaj düzenlemesi, boya-badana ve temizlik yaptıklarını söyledi. Okul yönetimi ve ailelerin bu çalışmalardan son derece memnun olduklarını ifade eden Semih Esen, Hurma Ortaokulu'nda ekiplerin birçok kalemde çalışma yürüttüğünü kaydetti. Eğitim öğretime bu yıl başlayan bu okulda bahçe ağaçlandırması yaptıklarını dile getiren Semih Esen, okul bahçesine, öğrenci ve öğretmenlerin oturup dinlenebilecekleri bank ve piknik masası yerleştirdiklerini, bunun yanı sıra oyun sahası çizgisi ve genel temizlik yaptıklarını söyledi.

Gelen talep üzerine bu çalışmalara aralıksız devam edeceklerini dile getiren Esen, öğrenci, öğretmen ve veli taleplerine her zaman öncelik tanıdıklarının altını çizdi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres