SON HABERLER :
Kepez'de 2+1 satılık daire icradan satılacak Konyaaltı'da 3+1 satılık daire icradan satılacak Muratpaşa'da 2+1 satılık daire icradan satılacak Antalyaspor - Trabzonspor: 1-1 Eşine şiddet uygulayan koca serbest bırakıldı
/ GÜNDEM
Öncelik çalışan güvenliği
Kepez Belediyesi'nde 1965 personele İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi semineri verilirken, 1924 personel de sağlık taramasından geçti

KEPEZ Belediyesi bünyesinde 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası gereği kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi, belediye personelinin daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmasını sağlıyor. Kepez Belediyesi'nde çalışan 1965 personele 12 saatlik 'Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi' kapsamında seminer veren birim, sağlık taramaları noktasında da 1924 personele ulaştı. Seminerlerin yanı sıra, belediyenin şantiyelerinde çalışan personele yönelik de her sabah sağlık ve güvenlik önlemlerinin anlatıldığı işbaşı konuşmaları yapılıyor. Belediye personelinin daha da bilinçlendirilmesi için İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından, belediye binası ve şantiyelere de 'Kazaya Ramak Kala Bildirim Kutusu' asıldı.

ÖNCE GÜVENLİK, SONRA İŞBAŞI

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Yavuz Ekiz, Kepez Belediyesi'nde yürütülen iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri hakkında bilgi verdi. Her geçen gün daha sağlıklı ve güvenli bir belediye olma yolunda ilerlediklerini belirten Yavuz Ekiz, İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve işbaşı konuşmaları sayesinde iş kazalarının önüne geçildiğini bildirdi. Ekiz, “Kazaya ramak kala hakkında da tüm personelimizi bilinçlendirdik. Belediye binalarına ve şantiyelerimize de 'Kazaya Ramak Kala Bildirim Kutusu' astık" dedi. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Yavuz Ekiz, şantiyede çalışan işçilerin her sabah yapılan iş başı konuşmalarının ardından işe başlandığına da sözlerine ekledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres