SON HABERLER :
Bakanlıktan stadyuma 12 milyonluk yatırım Şiddet görmeden yaşamak istiyoruz Antalya’da kadın olmak ve Antalya için öneriler… Çoban Kader'in hayali milli takım forması Büyükşehir Finike'de sulama kanalları etrafına duvar örüyor
/ GÜNDEM
Örnek sürücülere plaket
Elmalı ilçesinde örnek sürücülere Kaymakam Harun Kazez tarafından plaket verildi

İÇİŞLERİ Bakanlığı'nın 'Bu yolda hep birlikteyiz' sloganı ile başlattığı proje kapsamında Elmalı İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timleri tarafından tespit edilen; trafik kurallarına uyan, duyarlı, saygılı ve bilinçli davranışlarıyla örnek olacak sürücüler plaketle ödüllendirildi. Örnek sürücü seçilen vatandaşları makamında kabul eden Kaymakam Harun Kazez, "Terör olaylarındaki şehitlerimizden daha fazlasını trafik terörüne kurban veriyoruz. Bu sorunu birlikte aşabiliriz. Örnek olmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum" dedi.


İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, Jandarma Trafik Tim Komutanı ve örnek sürücülerin katıldığı tören, sosyal mesafe kurallarına ve maske takma kuralına uyularak gerçekleştirildi. Örnek sürücü seçilen vatandaşlar da aldıkları ödülün kendileri için çok anlamlı olduğunu, trafikte artık daha dikkatli ve temkinli olacaklarını belirterek, duydukları memnuniyeti "Kaymakamımıza ve trafik personeline çok teşekkür ediyoruz" diyerek dile getirdi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres