SON HABERLER :
Büyükşehir'den 81 ilde 81 okula muz Üniversiteli marangozlar Sağanak yağış zor anlar yaşattı Demre’de zehir bulutları! Naldo ilk antrenmana çıktı
/ GÜNDEM
Peyzajda 'Kollektif Bellek' Antalya’da
TMMOB Peyzaj Mimarları Odası, her 3 yılda bir düzenlediği Peyzaj Mimarlığı Kongresi’nin 7’ncisi ‘Kolektif Bellek Olarak Peyzaj’ temasıyla 06-08 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirecek  

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası, her 3 yılda bir düzenlediği Peyzaj Mimarlığı Kongresi’nin 7’ncisini Oda’nın kuruluşunun 25. yılında ‘Kolektif Bellek Olarak Peyzaj’ temasıyla 06-08 Kasım 2019 tarihlerinde uluslararası katılımlı olarak Antalya’da gerçekleştirecek. Uluslararası Peyzaj Mimarları Federasyonu (IFLA) 34 Avrupa Bölgesi üyesi ülkesine ev sahipliği yaparak, kongrenin hemen ardından, 9-10 Kasım 2019 tarihleri arasında da IFLA Avrupa Genel Kurulu’nda Akra Barut Otel’de yerli ve yabancı misafirleri Antalya’da ağırlayacak.

Uluslararası katılımlı 7. Peyzaj Mimarlığı Kongresi’nde yurtdışından ve yurtiçinden, kamu kurum ve kuruluşlarından, üniversiteler ve yerel yönetimlerden, bilim insanları, akademisyenler, uygulayıcılar, uzmanlar, peyzaj mimarları, mühendisler, mimarlar, şehir plancıları ve diğer meslek icracısı kişiler hem teknik ve bilimsel makale sunarak, hem de izleyici olarak katılacak.

Etkinlikler, tüm kentin katılımına açık olarak söyleşi, aktivite, konser, kentsel anı biriktirme noktaları gibi etkinliklerden oluşacak. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres