SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ GÜNDEM
Prof. Özkan öğrencilerle buluştu

Türkiye'de ilk kez tam yüz ve kol nakli operasyonlarını gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Yeniköy İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi.Akdeniz Üniversitesi Hastanesi B Blok Organ Nakli Toplantı Salonu'nda düzenlenen buluşmaya, Prof. Dr. Ömer Özkan, Türkiye'nin ilk yüz nakillisi Uğur Acar, Yeniköy İlkokulu Müdürü Hilmi Taner, Müdür Yardımcısı Ayşe Usluer, Okul Aile Birliği Başkanı Ramazan Kızılburun ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilerle sohbet edip sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Ömer Özkan, 4'üncü sınıf öğrencilerini Uğur Acar ile tanıştırdı. Okul müdürü Hilmi Taner, "Öğrencilerim sizi tanımadan önce doktor olmayı ilk sırada görmezken, şu an yarıya yakını doktor olmak istediklerini iletti" dedi.

Öğrenciler servis ziyaretlerinin ardından Prof. Dr. Özkan'a, ayırdığı zaman için çiçek verip teşekkür etti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres