SON HABERLER :
Son 24 saatte 25 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti Kadınlar plajı 15 Haziran'da açılıyor Yengesinin feryadı yürekleri dağladı Antalya'ya ilk uçuşlar başlıyor Hazırlıkların tamamlandığı dünyaca ünlü sahilde yüzde 70 doluluk bekleniyor   
/ GÜNDEM
PTT önünde sosyal mesafe örneği
 Antalya’da PTT Başmüdürlüğü önünde oluşan yoğunlukta vatandaşların sosyal mesafeye uydukları görüldü.  Uymayan vatandaşlar polis tarafından uyarılırken, içeri alınanların ateşi ölçüldü

ANTALYA'DA maaş ödemeleri ve gişe işlemleri için PTT Başmüdürlüğüne gelen vatandaşlar  mesafeli kuyruk oluşturdu. Yeni tip Korona virüs(Covid-19) tedbirleri kapsamında alınması gereken sosyal mesafe kuralına vatandaşların dikkat etmesi için 2 polis memuru görev yaptı. Sosyal mesafeye göre sıraya giren vatandaş kuyruğu caddeye doğru uzadı. Kuralı ihlal eden yada banklara oturan vatandaşları polis sık sık uyardı. Kalabalık arasında en az 2 metre mesafe olduğu gözlemlenirken, vatandaşların hepsinin maskeli olduğu görüldü. İçeriye sırayla alınan vatandaşların güvenlik görevlileri tarafından tek tek ateşleri ölçüldü. Geçerli maskesi olmayan ve hiç maske takmayan kişilerin içeri alınmadı.

Sırada bekleyen Saniye Çolak, işsizlik maaşını almak için PTT’ye geldiğini söyledi.

Fatura ödemeleri için sırada bekleyen Mümin Davarcı, “ Evden çıkmamaya gayret ediyoruz. Market harici ve işimiz olmadığı sürece çıkmıyoruz. Burada kurallara uymaya çalışıyoruz. Yoğunluk var, böyle olması lazım. PTT işlemi içinde mecbur kaldım çıkmaya”diye konuştu. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres