SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ GÜNDEM
Randevusuz görüşmede 20 hafta
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ‘Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir’ diyerek her çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerinde yılın 20’nci buluşması gerçekleşti.

Muratpaşa’nın belediyecilik klasiği ‘Başkan Uysal’la randevusuz görüşme’ saatlerinde yılın 20’nci buluşması gerçekleştirildi. Hem fuaye alanında hem de başkanlık katında devam eden randevusuz görüşmede Başkan Uysal, Muratpaşa’nın farklı mahallerinden gelen vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Uysal’ın bu haftaki konukları arasında hekimlikte 65 yılı dolduran Dr. Dursun Uganyer aldı. Dr. Ugan ve Başkan Uysal’la keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Uysal’ın bu haftaki bir diğer konuğu ise yok olmaya yüz tutmuş çivilerin arasından tellerin geçirilmesiyle yapılan filografi sanatçısı Hasan Hüseyin Keleş oldu. Keleş, filografiyle yaptığı Türk Bayrağı’nı yaklaşan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı anısına Başkan Uysal’a hediye etti.  (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres