SON HABERLER :
Vaka sayısı 1 ay sonra ilk kez binin altında Kepez'de tokalaşmaya pratik çözüm Antik Side'de yol çalışması bitiyor Büyükşehir'de 270 milyon borçlanma talebi kabul edildi Antalyaspor'da Sinan ve Fredy sevinci
/ GÜNDEM
Sağlıklı beslenme anlatıldı
Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Konyaaltı Belediyesi'nin düzenlediği etkinliğe katılan okul çağındaki çocuklara, diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenme anlatıldı.

KONYAALTI Belediyesi ve Vahap Usta Et Restaurant tarafından 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Siteler Mahallesi'ndeki ilkokullardan 30 öğrenci katıldı. Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi'nde çalışan diyetisyen Ezgi Süer, öğrencilere 'Okul çağında sağlıklı beslenme' konusunu anlattı. Öğrenciler beslenmeyle ilgili merak ettiği soruları diyetisyen Süer'e danıştı. Yemek ikramının ardından Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, çocuklarla birlikte sohbet etti. Etkinliğe katılan çocuklara hediyeler dağıtıldı.

'HER ŞEYDEN ÖNEMLİ'

Restoran sahibi Vahap Yüce, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla öğrencileri restoranında ağırlamaktan çok mutlu olduğunu ifade etti. Yüce, “Bugün çocukların günü. Restoranımda çok sayıda misafir ağırlıyorum, fakat hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Çocuklar, geleceğimizin mimarıdır. Onların bu etkinliğine ev sahipliği yapmaktan onur duydum. Önümüzdeki günlerde de çok sayıda çocukla buluşup bir piknik etkinliği yapmak istiyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres