SON HABERLER :
Altın Portakal özüne dönüyor Şenlikte poster krizi Kaş’ta öğretmen ve öğrenci kampı Büyükşehir üniversite öğrencilerini karşılıyor Yaz Spor Okulu Antalya'yı geziyor
/ GÜNDEM
Serik'te büyük coşku
Serik’te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlandı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 99. yılı dolayısıyla Serik'te düzenlenen törenler Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başladı. Törenlere Kaymakam Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Enver Aputkan, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Ece, Emniyet Müdürü Zafer Karaaslan, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, CHP İlçe Başkanı Yusuf Etli, MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, İYİ Parti İlçe Başkanı Kadir Bodur, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, okul müdürleriyle vatandaşlar katıldı.

Çelenk töreninin ardından kutlamalar Atatürk Caddesi'nde devam etti. Burada günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, "Bugün 23 Nisan, çocuklarımızın bayramı. Bugün TBMM'nin 99. kuruluş yıl dönümü. Türkiye'de ve dünyada kutlanan tek çocuk bayramı. Türkiye'nin ve dünyanın tüm çocuklarının bayramı kutlu olsun" dedi.

Tören öğrenciler tarafından şiirler okunması, müzik ve halk oyunları gösterileriyle sona erdi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres