SON HABERLER :
Çuval çuval getirip bardak bardak satıyorlar Kaçak kaosu sona eriyor BAİB, Moskova’da Türel farkındalık için pedal çevirdi Film Festivali’nden 55’inci kez merhaba
/ GÜNDEM
SGK okullarda
Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Aksu Murtuna Gazi İlkokulu öğrencileri ile kayıtlı istihdamın artırılmasına ve sosyal güvenlik bilincinin geliştirilmesine yöneliketkinlikte bir araya geldi. 

Murtuna Gazi İlkokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen etkinlikte Aksu Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Duran Celbiş, Aksu Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Çakır ve Muammer Türkoğlu öğrencileri yalnız bırakmadı.

Sahte sigortalılığın ve kayıt dışı istihdamın hikâyeleştirildiği“Güven ile Güvenli Sigortalılığa“  isimli çizgi film, öğrenciler ile birlikte izlendi.Ayrıca, öğrencilere sosyal güvenlik eğitim serisinin beşincisi olan “Güven ile Güvenli Sigortalılığa” adlı hikâye kitapları ve eğitim seti hediye edildi.

Antalya SGK İl Müdürü Nejat Deniz, çizgi filmin ardından öğrencilere sorular yöneltti.Öğrencilerin sosyal güvenlik ile ilgili verdikleri cevaplardan sonra Deniz, “Sosyal güvenlik bilincini toplumun tüm kesiminde oluşturmak ve kayıt dışı istihdamı önlemek kurum olarak en önemli hedeflerimizden biri. Öğrencilerimiz ile birlikte çizgi filmi izledikten sonra görüyorum ki, kayıt dışı istihdam ile mücadelede kurumumuza en büyük destek bilgilendirdiğimiz ve bilinçlendirdiğimiz öğrencilerimizden gelece“ dedi.

HABER MERKEZİ

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres