SON HABERLER :
Son 24 saatte 19 kişi yaşamını yitirdi Konyaaltı Sahili'nde sınır ihlali tartışması Bu hastalıkta 65 yaş riskli Bu vitaminde güneşsiz olmaz Antalyaspor seri peşinde
/ GÜNDEM
Son 24 saatte 25 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti
Sağlık Bakanı Koca bugün 25 kişinin koronavirüsten hayatını kaybettiğini açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de son 24 saatte koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 25 olduğunu açıkladı. 35 bin 600 kişiye test yapılırken 839 kişide virüs tespit edildi. İyileşenlerin sayısı ise 989 oldu. Bugüne kadar koronavirüs nedeniyle ölenlerin sayısı 4 bin 540'a yükseldi. Şu anda yoğun bakımda 648, solunum cihazına bağlı da 287 kişi bulunuyor. Toplam iyileşen hasta sayısı ise 127 bin civarında. Koca sosyal medya hesabından, "Vaka sayısı öngörülen seviyede seyrediyor. Solunum desteğine ihtiyaç duyan hasta sayısı azalmaya devam ediyor. Gelecek günler, el hijyenine özene; maske ve sosyal mesafe kuralının her ikisine birlikte uymamıza bağlı. Dha sıkı tedbiri daha iyi onuçtur" açıklamasını yaptı.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres