SON HABERLER :
Koronavirüs'te son 24 saat Nem bulutları şehrin üzerini kapladı Antalya OSB 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer aldı Yaşlı vatandaşın aboneliği evinden yapıldı Kızılırmak üst geçidi tamamlandı
/ GÜNDEM
Sürücüler bu kez süt ikramı için durduruldu
Antalya'nın  Korkuteli ilçesinde  Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli tarafından yoldan geçen araçlara süt ikram edildi. Polis ekiplerinin desteğiyle uygulama noktasında yapılan etkinlikte sürücülere ve yanında bulunanlara  400 paket süt dağıtımı yapıldı

KORKUTELİ Tarım ve Orman Müdürü Selda Sert, “Bugün 1 Haziran Dünya Süt Günü. Birleşmiş Milletler tarafından hazırlanan sütün insan sağlığı açısından önemine vurgu yapmak, süt tüketimini teşvik etmek ve sütün toplumsal ve ekonomik değeri üzerinde farkındalık oluşturmak amacıyla kutlanmaya başlanmıştır. Bugün biz de Korkuteli Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak Polis uygulama noktasında sürücülere süt dağıttık. 

Amacımız hem vatandaşlarımızı süt tüketimi konusunda teşvik etmiş olmak, bunların farkındalığı artırmış olacağız hem de ekonomik değeri konusunda farkındalık oluşturmaya çalışacağız” dedi. 
Toplum olarak daha fazla süt ve süt ürünlerini tüketmemiz gerektiği vurgusu yapan Sert, “özellikle küçük yaştan itibaren süt tüketme alışkanlığının kazandırılması gerektiği belirtilerek; “Bugüne kadar bunu yapmadıysanız, bugün başlangıç olsun” dedi. (İHA) 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres