SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ GÜNDEM
TDT çalışanları açılışta buluştu
ANTALYA'DA 2011 yılından kurulan TDT Havacılık Bakım Tic. A.Ş'nin yeni hizmet binası Rauf Denktaş Bulvarı'nda açıldı.

Açılışa, TDT Havacılık Bakım Tic. A.Ş yönetimi, çalışanları ve davetliler katıldı. Yoğun geçen 2017 sezonunu geride bırakmanın mutluluğunu yaşayan çalışanlar, bol bol sohbet etti. Açılışın ev sahipliğini ise TDT Havacılık Genel Müdürü Mustafa Taner Doğan yaptı. Açılışta konuşan Doğan, Türkiye'de sivil hava taşımacılığı sektörüne uçak teknisyeni, boya personeli, yapısalcı personel ve kabin hizmeti desteği sağladıklarını söyledi. Genel Müdür Mustafa Taner Doğan, "Türkiye sivil hava taşımacılığının yanı sıra Nijerya, Rusya ve ABD gibi yurt dışı görevlerde de bulunuyoruz. Bugün burada yeni hizmet binamızı açtık. Aynı zamanda geride bıraktığımız ve bizim için oldukça verimli geçen 2017 sezonunu çalışanlarımızla birlikte uğurladık" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres