SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ GÜNDEM
Tramvay yolu işgal altında!
Zerdalilik-Müze arasında hizmet veren Nostaljik Tramvay’ın yolunu kullanan özel araçlar hem ulaşımı aksatıyor hem de kazalara sebebiyet veriyor.

ZERDALİLİK-Müze arasında hizmet veren Nostaljik Tramvay’ın yolu işgal altında. Araçların bu yolu kullanması sorunları da beraberinde getirirken zaman zaman tramvayın hizmet vermesine engel oluyor. Dün, Atatürk Caddesi üzerinde Zerdalilik’ten Müze’ye yönüne hareket eden tramvay, bir aracın yolu kapatması nedeniyle ilerleyemedi. Uzun bir bekleyişin ardından çevredekilerin uyarısıyla ortaya çıkan aracın şoförü yolu açarken vatandaşlar duruma tepki gösterdi ve yetkililerden sorunu çözmesini istedi. Geçtiğimiz günlerde yine özel bir araç, tramvay yolunu kullandığı esnada bir yayaya çarpmış ve yaralanmasına sebep olmuştu.  (Nuray ÇAKAR)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres