SON HABERLER :
Fen Lisesi'nde resim sergisi Kızıltoprak’a antika pazarı Turistlerin oyuncakları çocukları sevindiriyor Turizmcilerden Sözen’e ziyaret SunExpress'in ilk uçuşu Antalya’dan
/ GÜNDEM
Türk Kadınlar Birliği buluştu

TÜRK Kadınlar Birliği üyeleri, 'Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı' tanınmasının 84'üncü yılı dolayısıyla Antalya'da bir araya geldi.Türk Kadınlar Birliği'ne üye farklı illerden çok sayıda kadın, 'Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı' tanınmasının 84'üncü yılı dolayısıyla Antalya'da bir araya geldi. Otobüslerle Cumhuriyet Meydanı'na gelen kadınlar, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Saygı duruşunda bulunan kadınlar, ardından İstiklal Marşı'nı okudu.

Türk Kadınlar Birliği Genel Başkanı Sema KenderciUğurman, bilimin, insan haklarının, hukukun üstünlüğünün ve demokrasinin her zaman savunucuları olacaklarını söyledi. Uğurman, “Birlik, umut ve dayanışma ile sosyal ve siyasal yaşamın içinde, haklarının bilincinde kadınlar olarak, üstümüze aldığımız sorumluluğun gereğini korkmadan yerine getireceğiz. Her türlü demokratik mücadelenin içinde ve önderi olacağız. Bizi bu aydınlık yolda ilerlemekten kimsenin alıkoymayacağını ilan ediyoruz" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres