SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ GÜNDEM
Üreticilere bilgilendirme toplantısı
ANTALYA'nın Finike ilçesinde üreticilere Coğrafi İşaretler ve Geleneksel Ürün Adlarına İlişkin Amblem Kullanımına Yönelik Usul ve Esasları Düzenleyen Yönetmelik hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Finike Ziraat Odası salonunda Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Amblem Yönetmeliği'ne ilişkin toplantı düzenlendi. Toplantıya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şenay Ersönmez, Meyve Üreticileri Tarımsal Birliği Başkanı Celal Bülbül, birlik danışmanı Mustafa Şerafettin Çağlayan, yönetim kurulu üyesi Fahrettin Çağlayan, portakal paketleme tesisi sahipleri ve üreticiler katıldı.

Finike Meyve Üreticileri Tarımsal Birliği Başkanı Celal Bülbül, 10 Ocak 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Coğrafi İşaretler ve Geleneksel Ürün Adlarına İlişkin Amblem Kullanımına Yönelik Usul ve Esasları Düzenleyen Yönetmelik hakkında bilgi aktardı.Meyve Üreticileri Tarımsal Birliği danışmanı Mustafa Şerafettin Çağlayan da Finike portakalının tarihi hakkında bilgi verdi. (DH)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres