SON HABERLER :
Başkan Böcek'in klinik seyri devam ediyor Kamera kayıtlarında gerçek katil ortaya çıktı Başkan Böcek'e trakeostomi uygulandı Vali Yazıcı, Oruç Reis'i ziyaret etti Turistler, maske zorunluluğuna aldırış etmiyor
/ GÜNDEM
Deposu ve ahırı yanan kadın, itfaiye eri gibi çalıştı
Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki sazlık alanda çıkan yangında depo ve ahırı yanan kadın büyük panik yaşadı

MURATAPAŞA ilçesi Güzeloba Mahallesi Yaman Saz bölgesinde dün gece henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Bölgenin kuru sazlık olması nedeniyle yangın kısa sürede büyüdü. Seralara ve evlere yaklaşan alevler vatandaşlara korku dolu  anlar yaşattı. Sazlık alanın kıyısında evi ahırı ve deposu bulunan Firdevs isimli kadın ise büyük panik yaşadı. Alevlerin kısa sürede evine yaklaşmasıyla gözleri dolan kadın panikle  gelen itfaiye ekiplerine yardım etti.  İtfaiye ekiplerine hortum çeken kadın, yangını endişeli gözlerle izledi. Yangında kadının bir depo ve ahırı yandı.


Yaşadıklarını anlatan Firdevs, “Yangın dün akşam başladı.  Kısa sürede her yeri aradık. Dar sokaklar nedeniyle itfaiyenin girecek alanı yok. Bir helikopter gelse su bıraksa iyi olacak. Geldiğimiz nokta bu bahçemize kadar girdi alevler” dedi.  Öte yandan, polis  sazlığa yakın olan vatandaşları tedbir amaçlı tahliye etti. Bölgedeki araçlar çıkarılırken, vatandaşlar yangını meraklı gözlerle izledi. (İHA)
                                        

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres