SON HABERLER :
Büyükşehir'den 81 ilde 81 okula muz Üniversiteli marangozlar Sağanak yağış zor anlar yaşattı Demre’de zehir bulutları! Naldo ilk antrenmana çıktı
/ GÜNDEM
Kaymakam’dan İngilizlere uyarı
Manavgat Kaymakamı Yiğit, maskelerini çene altında takan İngiliz turistleri uyardı

MANAVGAT Kaymakamı Mustafa Yiğit, koronavirüs tedbirleri kapsamında perşembe pazarında denetimlerde bulundu. Pazardaki İngiliz turistlerle sohbet eden Kaymakam Yiğit, maskesi çenesinin altında olan 2 turisti maskeyi düzgün takmaları konusunda uyardı.

Denetimler sırasında pazarda alışveriş yapan İngiliz turistlerle de sohbet eden Yiğit, yabancı misafirleri tedbirler konusundaki hassasiyetlerinden dolayı tebrik etti. Kaymakam Yiğit, alışveriş yaparken maskelerini çenesinin altında bulunduran 2 bayan turisti de maskelerini düzgün takmaları ve tedbirlere uymaları konusunda uyardı. Kaymakam Yiğit ve diğer yetkilileri gören bir İngiliz turist grubu ise, pazarda esnafın ve alışveriş yapanların koronavirüs tedbirleri konusundaki duyarlılığının sevindirici olduğunu dile getirdi.

‘TEDBİRLERE UYULMASI SEVİNDİRİCİ’

Perşembe pazarındaki denetimlerin ardından kısa bir açıklama yapan Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, “Pazarda başta esnaflarımız olmak üzere vatandaşlar ve turistlerin özellikle maske ve sosyal mesafe konusundaki duyarlılığı sevindirici. Bu tedbirlere toplumun her kesiminin uyması gerekmektedir. Denetimlerimiz aralıksız sürecek” dedi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres