SON HABERLER :
Fritözde unutulan yağ, restoranda yangın çıkardı Antalya-Ankara hattında film gibi esrar operasyonu Festival coşkusu 'Romeo ve Juliet' büyüledi Kaleiçi’nde yoga
/ GÜNDEM
Ölümle burun buruna geldi, kazaya aldırış bile etmedi
Antalya’da trafik kurallarına uymayan sürücülerin kazaları saniye saniye görüntülendi. MOBESE kameralarına yansıyan görüntülerde, kırmızı ışıkta geçen bir araç, yan taraftan gelen başka bir araçla çarpıştı. Bu sırada kazanın olduğu bölgedeki yaya geçinden geçerken ölümle burun buruna gelen bir vatandaşın kazayı umursamaz tavrı ise dikkat çekti.

Antalya kent genelinde yaşanan trafik kazaları, Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. Antalyaspor Kavşağı üzerinde meydana gelen 2 kazanın görüntülerinde, ışık ihlali yapan 2 otomobil, yeşil ışıkta geçmek olan diğer araçlara çaptığı kameralara yansıdı. Kaza anında ise yaya geçidinden yolun karşına geçmek isteyen bir vatandaş ölümle burun buruna geldi. Yaklaşık 3 metre yakınında kaza sonrası araçlarda büyük çaplı haddi hasar meydana gelirken, bölgeden koşarak uzaklaşan vatandaşın tehlikeyi atlattıktan sonra arkasına bile bakmadan yürümeye devam ettiği görüldü.
Öte yandan başka bir MBESE kamera görüntüsüne takılan kazada, sürücüsünün aşırı hız yaparak direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çıktıktan sonra uyarı levhalarına devirerek yoluna devam ettiği kaydedildi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres