13-05-2017

Akdeniz’in en büyük alışveriş ve eğlence kompleksi Mall of Antalya, resmi açılışını Murat Boz konseri ile gerçekleştirdi. Binlerce kişinin izlediği konserde Murat Boz sevilen şarkılarını Antalyalı hayranları ile birlikte seslendirdi.

Akdeniz’in en büyük alışveriş ve eğlence kompleksi Mall of Antalya, resmi açılışını pop müziğin sevilen ismi Murat Boz konseri ile gerçekleştirdi. Mall of Antalya otopark alanında düzenlenen konsere Antalyalılar yoğun ilgi gösterdi.
Sanatçının hayranları sabahın erken saatlerinden itibaren Mall of Antalya’ya gelerek konser saatinin başlamasını heyecanla bekledi. Havanın kararması ile konser alanı hınca hınç doldu. Yaklaşık binlerce kişinin izlediği konserde Murat Boz 2 saat sahnede kalarak popüler şarkılarını sevenleri ile birlikte seslendirdi. Binlerce hayranı bu dakikaları cep telefonu kameraları ile ölümsüzleştirdi.
Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında inşa edilen Mall of Antalya, Deepo Outlet ile toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.