11-05-2017

Murat Boz 12 Mayıs’ta Mall of Antalya açılış konserinde hayranları ile buluşuyor

Mall of Antalya’nın açılış etkinlikleri 12 Mayıs’ta Murat Boz konseri ile devam ediyor. Pop müziğin en sevilen ismi Murat Boz, 12 Mayıs Cuma günü saat 20:30’da açılış konserinde Antalyalı hayranları ile Mall of Antalya’da bir araya gelecek. Konser arka otopark alanında halka açık olarak düzenlenecek.

28 Nisan Cuma günü kapılarını ziyaretçilerine açan Mall of Antalya’da açılış etkinlikleri kapsamında gösteri grupları, özel showlar, konserler ve dans gösterileri sahne aldı. Düzenlenen etkinliklerde Rusya, Ukrayna, Moğolistan, Arjantin ve Meksika’dan gelen canlı müzik ve performans grupları, Mall of Antalya ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.
Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet’in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor. Yapımına 2016 yılı başında başlanan 131.000 m2 inşaat alanına sahip Mall of Antalya, Deepo Outlet ile birlikte 71.000 m2 kiralanabilir alanı ve toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.