SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
/ KÜLTÜR - SANAT
ADSO'dan konser
Antalya Devlet Senfoni Orkestrası (ADSO), müzik severleri piyano konserinde buluşturdu


Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu'nda gerçekleşen konser öncesi geçen perşembe günü yaşamını yitiren ADSO'nun genç çalışanı 27 yaşındaki Gökhan Altınok'un posteri sahneye konuldu, sanatçılar ile izleyici 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. ADSO şefi ve müzik direktörü Oğuzhan Kavruk'un orkestrayı yönettiği konserde, piyano sanatçısı Esra Poyrazoğlu Alpan solist sanatçı olarak sahnedeki yerini aldı. Konserin ilk bölümünde sanatçı Alpan piyanosuyla dünyaca ünlü bestecilerden Frederic Chopin'in piyano konçertosu 'No 1'i seslendirdi, orkestra da eserlere eşlik etti.


İzleyenler piyano keyfi yaşatan Esra Poyrazoğlu Alpan, sahneden alkış yağmuru altında ayrıldı. Konserin ikinci yarısında ise orkestra besteci Johannes Brahms'ın '3. Senfoni' adlı eserini yorumladı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found