SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ KÜLTÜR - SANAT
'Afife' son kez sahnede
ANTALYA Devlet Opera ve Balesi'nce (DOB) ekim ayında prömiyeri yapılan 'Afife' balesinin son gösterimleri 7-11 Kasım'da yapılacak.Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde sergilenen ve Afife Jale'nin hayatının konu edildiği eserin libretto ve koreografisini Beyhan Murphy, müziklerini Turgay Erdener, dekorunu Adnan Öngün, kostümlerini Bahar Korçan, ışık efektlerini ve realizasyonu Beyhan Murphy, Taner Aydın, Mustafa Eski hazırladı.

Antalya DOB Orkestrası'nı şef Hakan Kalkan yönetecek. Eserde, Afife Jale'nin kendi gözünden hayatının 4 dönemi 4 ayrı dansçı tarafından canlandırılıyor, Afife heyecan, zorluk ve aşk dolu bir 'geçmişe dönüş' yolculuğuna çıkıyor.

GÜÇLÜ KADRO

7 Kasım Salı ve 11 Kasım Cumartesi saat 20.00'da iki perde olarak sahnelenecek eserde 'Afife' rolünü Selin Berkmen, 'Altın Afife' rolünü Müge Ünal, 'Kırmızı Afife' rolünü Esra Taner, 'Mor Afife' rolünü Öykü Ertürk, 'Gümüş Afife' rolünü Laroslava Volkova, 'Ziya' rolünü Yağızhan Danış, 'Nazır' rolünü Burak Özbek, 'Dr. Suat' rolünü Umut Çaltekin ve 'Selahattin Pınar' rolünü Tolga Burçak canlandıracak.

Bu sezon son kez sahnelenecek bilet fiyatları 20 ve 30 TL olarak belirlendi. Biletler Haşim İşcan Kültür Merkezi'ndeki opera gişesinin yanı sıra www.biletiva.com internet adresinden alınabilecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres