SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ KÜLTÜR - SANAT
AGSİM ailesi iftarda buluştu

ANTALYA Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Alaadin Keykubat Gençlik Kampı’nda personel ve ailelerinin katıldığı iftar yemeği verdi.  Ramazan ayı içerisinde, milli birlik ve beraberliğin güçlenmesi, kardeşlik ve selamlaşma kültürünün yaygınlaşması çerçevesinde, geleneksel hale gelen Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün iftar yemeğine Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, AGSİM Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, personel ve aileleri katıldı.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, “Cenab-ı Hak Ramazan ayında tutmuş olduğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Bu iftar vaktinde küçük, tatlı, bir sevinç yaşadık. İnsanlar bu ayda yardımlaşmayı, paylaşmayı, vermeyi ve sevmeyi öğreniyor” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres