SON HABERLER :
Böcek Hal esnafına projelerini anlattı Çalkaya’da tapu bayramı Leğenle kayıp güreşerek Akdağ’a destek istediler Tütüncü: ‘Türkiye’mizin fotoğrafı Kitap Fuarı'nda Turizm Fakültesi ile İŞKUR protokol yaptı
/ KÜLTÜR - SANAT
Antalya’da villa tercihleri değişti
Antalya’da villa almak isteyenlerin alışkanlıkları Vali Konakları ile değişti. Daha önce arazi içinde tek villa tercih edilirken, şimdi ise sosyal tesisleri ile ön plana çıkan villa içerikli siteler tercih ediliyor.

ANTALYA’DA bir süre önce vatandaşlar arazi alarak içine villa inşa ederken, yükselen maliyetler, genel giderler, güvenlik sorunu ve sosyal yaşam nedeniyle site içinde yer alan villaları tercih etmeye başladı. Proje içinde barındırdığı 30 farklı sosyal tesis ile alışkanlıkları değiştiren Vali Konakları, 2. Etap projesi ile adeta ezber bozuyor, farklı avantajlar sunuyor.

 

GÜVENLİ VE SOSYAL YAŞAM

Son yıllarda değişen alışkanlıkları yorumlayan Vali Konakları Yönetim Kurulu Başkanı Turan Eren, insanların neden site içerisinde konutlar tercih ettiğini anlattı.Uzun bir süre arazi içinde tek villaların tercih edildiğine dikkat çeken Eren, özellikle güvenlik ve sosyalleşme ihtiyacının yanında artan aylık maliyetlere vurgu yaptı.

Aylık güvenlik, bakım ve enerji giderlerinin site dışında inşa edilen villalarda yükseldiğini belirten Eren, Vali Konakları 2 projesinde aileler güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürürken, ortak kullanım alanları sunan sosyal tesisler ile eğlenceli vakit geçiriyor’ dedi.

Site içinde yer alan villa bahçeleri ve havuz bakımlarının da daha ekonomik maliyetlerle çözüme ulaştırıldığını aktaran Eren, bahçıvan hizmeti, temizlik hizmeti gibi sürekli uğraş gerektiren ihtiyaçlarında Vali Konakları 2 projesinde sağlanacağını, ortak gider maliyetlerinin de toplu hizmet alımı ile düşeceğini, site içi villa konseptinin bir faydasının da bu olduğunu kaydetti.

Site içinde ki villaların ailelere sunduğu pek çok ayrıcalık olduğunu söyleyen Eren, çocukların kaynaşması ve ailelerin komşuluk ilişkilerini ilerletmesi, düzenlenecek aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirilmesi, otel konseptinde 4 mevsim mutluluk 365 gün tatil yaşanması, üst seviyede güvenlik teknolojileri ve personel yapılandırması Vali Konakları 2 projesinde mümkün olacak’ dedi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres