SON HABERLER :
Aşık Veysel anıldı Antalyalı modacıdan yeni kreasyon 50 yıldır sigara içen kanser hastası operasyonla sağlığına kavuştu 4 ülkenin meyvesini tek ağaçta yetiştirdi, bahçe ziyaretçi akınına uğradı Böcek istifa söylentilerine sert çıktı
/ KÜLTÜR - SANAT
Antik tiyatroda Aysev konseri

'ANTİK Kent Konserleri' kapsamında ünlü tenor Hakan Aysev, Kaş ilçe merkezindeki Roma Antik Tiyatrosu'nda konser verdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'nın düzenlediği konseri Kaş Cumhuriyet Başsavcısı Hilal Büyüközer, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürü Okan Yavuz, Konservatuvar Şube Müdürü Kerem Önal, İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Ahmet Toros, İlçe Sağlık Müdürü Dilek Kandur, Kaş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Evren, Kaş'ta yerleşik yaşayan, tatil yapan yabancıların da aralarında bulunduğu yaklaşık bin kişi izledi.

Dünyaca ünlü tenor LucianoPavarotti'nin öğrencisi olan sanatçı Hakan Aysev, konserinde yabancı bestecilerin eserlerinin yanında pop, Türk sanat ve Türk halk müziği parçalarına yer verdi. Aysev 'Le Dona e Mobile', 'Ah Yalan Dünya', 'O Sole Mio', 'Fikrimin İnce Gülü', 'Sagapo', 'Carmina Burana', 'Batsın Bu Dünya', 'Arap Saçı' ve 'Memleketim' gibi parçaları okudu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres