SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ KÜLTÜR - SANAT
Başkan Böcek, sahurda Elmalı'da

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kadir Gecesi'nde Elmalı'da vatandaşla bir araya geldi. Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü güreş antrenörleri Hasan Aydın ve Ufuk Atalan, başpehlivanlar İsmail ve Turan Balaban, İbrahim Çoraman ve beraberindeki heyetle ilk olarak CHP Elmalı İlçe yönetimini ziyaret etti. İlçe Başkanı Şakir Aydın ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Böcek ve beraberindeki heyet, sonrasında Elmalı'da vatandaşla buluştu.

Sinan-ı Ümmi ve Vahib-i Ümmi Türbelerini de ziyaret eden Başkan Böcek, "Burada milletimizin birlik ve bütünlüğü, barış ve huzuru için dua ettim tespih namazını da Elmalı merkezdeki camide kıldık" dedi.

Helvacılık Sokağı'nda esnafı ziyaret eden Başkan Böcek, buradan alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Elmalı'nın ibadet ve kültür kenti olduğunu dile getiren Başkan Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak her ay düzenledikleri gezi ile vatandaşlara Elmalı'nın tarihi ve kültürel güzelliklerini gösterdiklerini söyledi. Bununla bu gezi ile bölge esnafının da kazandığını dile getiren Muhittin Böcek, bugün de bizzat bu yerleri gezip görmek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmek istediklerini bildirdi. Bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi'nde Elmalı'da olmanın büyük huzur verdiğini ifade eden Muhittin Böcek, sahur sonrası Elmalı'dan ayrıldı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres