SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ KÜLTÜR - SANAT
Belediye personeli aynı sofrada buluştu
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Belediyesi'nin 812 personeli ve aileleri için iftar verdi. İftara CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök de katıldı.

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, 812 belediye personeli ve aileleri için Arslanbucak Hizmet Alanı'nda iftar verdi. Meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, personel ve ailelerinin hazır bulunduğu iftar sofrasının onur konuğu CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök oldu. Kök, Başkan Gül ve eşi Neşe Gül, yemek kazanlarının başına geçerek personele yemek servisi yaptı.

‘KEMER'DEN ÇOK UMUTLUYUZ’

İftarda konuşan Milletvekili Kök, "Başkanımızın bu şekilde personeliyle iftarda buluşması çok hoş. Belediyenin başarılı çalışmalarını yakından takip ediyorum. Bugün de burada başkanımızla ve belediye personeliyle bir araya gelmekten çok mutlu oldum.  İnşallah 24 Haziran seçimlerinde tüm Türkiye'de olduğu gibi Kemer'de de çok iyi sonuçlar alacağız. Partimizin başarısına en büyük katkıyı Kemer yapacak, Antalya yapacak" dedi.

‘KENDİ YAĞIMIZLA KAVRULUYORUZ’

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise, "Mübarek Ramazan ayının her günü ayrı bir mahallede hemşerilerimizle, dostlarımızla, kardeşlerimizle birlikte iftar yaptık. Bugün de personelimiz, meclis üyelerimiz ve aileleri ile bir araya gelerek orucumuzu birlikte açtık. Kemer'e bu kadar güzel hizmetler verilmesinde ve ilçemizin bu kadar güzel olmasında personelimizin çok büyük emeği var. Bizim belediyemizin en önemli özelliği kendi işimizi kendimiz yapmamızdır. Taşı, kumu, betonu, marangoz işlerini, araba tamirini daha birçok işi kendi personelimiz ve makinelerimizle yapıyoruz. Yani kendi yağımızla kavruluyoruz. Biz personelimizle gurur duyuyoruz ve onların sayesinde hizmetlerimizden her yerde gururla bahsediyoruz" diye konuştu.   (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres