SON HABERLER :
Raylı Sistem’de ağ tamamlanıyor Antalya filmlerle tanıtılıyor 20 bin baş hayvanın aşıları karşılanacak 40 metrelik falezlerden ölümüne atlayışlar Demir adam, dünya şampiyonasına hazır
/ KÜLTÜR - SANAT
BİLFEN Öğrenci Korosu büyüledi
BİLFEN Antalya İlköğretim Kurumları'nın her yıl düzenlediği 'yaza merhaba' konseri yoğun ilgi gördü.

Antalya Kültür Merkezi (AKM) Fuayesi'nde konser öncesi kokteyl verildi. Aspendos Salonu'ndaki konseri Antalya Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Cansel Cevikol Tuncer, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, şube müdürlerinin yanı sıra çoğunluğu veliler olmak üzere, öğretmenler ve öğrenciler izledi. Konserde enstrüman eğitimi alan 40 öğrenciden oluşan orkestra ve 135 öğrenciden oluşan çok sesli koro sahneye çıktı. Keman dinletisiyle başlayan konserde, dans grubu da gösteri yaptı.

Konserde okulun müzik öğretmenleri Eda Özülkü ile Hanım Can Çelik de solist olarak sahneye çıktı. Türk ve dünya klasiklerinden oluşan repertuvarlarında şarkıları seslendiren öğretmenlere, öğrenciler de enstrümanlarıyla eşlik etti.

Konser ,'Söyle Canım', 'Bu Ne Dünya Kardeşim', 'Sev Kardeşim', 'Hayat Bayram Olsa' şarkılarıyla sona erdi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres