SON HABERLER :
Bakan Koca: Virüse fırsat tanımayalım 83 yaşındaki Ayşe Nine Korona savaşını kazandı Frtınanın bilançosu belli oldu Kemer de maske üretimi başladı Kepez sakinlerine steril maske
/ KÜLTÜR - SANAT
Büyük Ödül, sahnelendi
Kemer'de Büyük Ödül adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Oyunu, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da izledi

EMİNE Öney tarafından kaleme alınan Büyük Ödül adlı tiyatro oyununun gösterimi, Kemer Belediyesi Kültür Salonu'nda yapıldı. İlginin yoğun olduğu tiyatro oyununa, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yanı sıra eşi Fikriye Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Sebahattin Esen, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. İyilik yapmak ve güzel düşünmek temalı oyunu sergileyen Kemer Belediyesi Kemer Sanat Gönüllüleri Tiyatro Topluluğu, gösterimi izleyenlere zaman zaman eğlenceli anlar da yaşattı. İki perdeden oluşan oyunda, yaklaşık 22 kişilik ekip izleyenlerden büyük alkış topladı.

Davetlilerin tiyatroyu ilgi ve beğeniyle takip ettiğini belirten Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, davetlilere güzel anlar yaşattıkları için Emine Öney ve ekibine teşekkür etti.

Büyük Ödül isimli oyun, 18 Mart'a kadar her salı, cuma ve pazar günleri Kemer Belediyesi Kültür Salonu'nda sergilenmeye devam edecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres