SON HABERLER :
Kaçak saat operasyonu Okul çevreleri sıkı denetimde Chico rekor için sahaya çıkacak ASFİM'de yaz kayıtları başladı Zıp Zıp Park’ta eğlence zamanı
/ KÜLTÜR - SANAT
Çanakkale'nin Ruhu temalı rölyef sergisi

KIRMIZI Çizgi Koleji öğrencilerinin, Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında hazırladığı 'Çanakkale'nin Ruhu' adlı rölyef resim sergisi açıldı.

Antalya Akvaryum'daki serginin açılış kurdelesini, Kırmızı Çizgi Koleji kurucusu Devrim Çetin Sunan, öğretmenler ve öğrenciler birlikte kesti. Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü kapsamında okulun görsel sanatlar öğretmeni Sevil Duru öncülüğünde hazırlanan 'Çanakkale'nin Ruhu' adlı rölyef resim sergisinde, öğrencilerin çalışmaları yer alıyor. Açılışta, Sevil Duru sergideki eserler hakkında bilgiler verdi. Okulun kurucusu Devrim Çetin Sunan da katkı sağlayan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Sergi, 20 Mart'a kadar Antalya Akvaryum'da gezilebilecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres