SON HABERLER :
Baro’da yeni dönem hedefleri çok büyük Başkan Şahin'den adaylık açıklaması Bakan Selçuk Antalya’da Serik’te Yılmaz aday adayı oldu ANTALYA’DAN SERT MESAJLAR
/ KÜLTÜR - SANAT
Çekim arasında fotoğraflı eğlence

ESLİNE Ajans Koordinatörü Fatmaana Barut ve mankenler, katalog çekiminde bir araya geldi.Ajans stüdyosunda yapılan katalog çekimleri sırasında eğlenmeyi de ihmal etmeyen mankenler, çekim aralarında kahkahalarla gülüp eğlendi. Manken Perihan Koz ve Gülşah Ünal'ın yer aldığı çekimlerin molalarını hatıra fotoğrafı çekmek için değerlendiren üçlü, neşeleriyle pozitif enerji saçtı.

İşlerinin yoğunluğundan bahseden Fatmaana Barut, "Gün boyunca binlerce kare fotoğraf çekildi. Biz de günün anısına hatıra amaçlı kamera karşısına geçtik. Bu tür yorucu günlerde eğlenmek enerji veriyor" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres